Climbing banner

Domača stran

Prijava

Plezalni dnevnik

Plezališča

Dolge športne smeri

Slapovi

Nazaj

Objavljeni alpinistični vzponi

Datum Plezalec Stena/dolina Smer
15.7.2019 Manja Tišler Formai Spigolo Verde (IV, 140m)
15.7.2019 Urban Hrvatin Nad Šitom glava, severna stena Smer po zajedi (V+, 300m)
15.7.2019 primož slapničar Podraška Tura, jugozahodna stena Južni raz (IV-, 350m)
14.7.2019 nanika fajfar Nad Šitom glava, jugovzhodna stena Stoletje (VI-, 180m)
14.7.2019 robert ternik Nad Šitom glava, severna stena Smer Košir-Brelih (IV, 200m)
11.7.2019 Mark Radmelic Debela Peč, severna stena Parižanka (VI+, 400m)
6.7.2019 Ante V. Mala Rinka, severna stena Vzhodna smer (IV, 350m)
6.7.2019 Mark Radmelic Velika Mojstrovka, severna stena Kovinarska (V, 400m)
5.7.2019 Žiga Macedoni Mala Mojstrovka, severna stena Smer po kaminih (IV, 300m)
1.7.2019 Kristjan Turnsek Dolgi hrbet, severna stena Trikot (V,A0, 500m)
30.6.2019 Aleš Dugon Begunjščica Kiklop (V+, 140m)
30.6.2019 robert ternik Nad Šitom glava, severna stena Kranjska poč (IV, 250m)
30.6.2019 robert ternik Mala Mojstrovka, Grebenec (vzhodna stena) Pocarska smer (IV, 200m)
27.6.2019 Darja Kolar Debela Peč, severna stena Jesih-potočnik (IV, 500m)
26.6.2019 Žiga Macedoni Planjava, jugovzhodna stena Smer Humar-Škarja (V-, 270m)
25.6.2019 primož slapničar Begunjščica(za hotelom), jugovzhodna stena Kiklop (V+, 140m)
25.6.2019 primož slapničar Begunjščica(za hotelom), jugovzhodna stena Spominčica (V, 150m)
25.6.2019 Mark Radmelic Veliki Draški vrh, Trapez DKV (Dolar-Kilar-Vavken) (V, 400m)
25.6.2019 Sebastjan Čebular Planjava, jugozahodna stena JJZ Greben Sukalnika (II, 240m)
25.6.2019 Sebastjan Čebular Brana, vzhodna stena Šija (III, 200m)
25.6.2019 Žiga Macedoni Planjava, zahodna stena Kratkohlača (V-, 310m)
24.6.2019 Vid Praprotnik Čurič Debela Peč, severna stena Jesih-potočnik (IV, 500m)
24.6.2019 Žiga Tarandek Čreta Rožca (4c+, 11m)
16.6.2019 Nejc Zarnik Kogel, južna stena Virensova smer (IV, 160m)
16.6.2019 Sebastjan Čebular Kogel, južna stena Virensova smer (IV, 160m)
15.6.2019 Žiga Macedoni Brana, vzhodna stena Šija (III, 200m)
15.6.2019 Marko Šajn Velika Baba, zahodna stena Nova centralna smer (IV+, 700m)
15.6.2019 Žiga Macedoni Brana, vzhodna stena Zajeda (V-, 140m)
15.6.2019 Nejc Zarnik Planjava, zahodna stena Kratkohlača (V-, 310m)
15.6.2019 Miha Habjan Mala Raduha, severna stena a BINI-FIKA-varianta smeri ZAJEDA GRETKE DIETINGER (IV+, 135m)
13.6.2019 Jakob Skvarča Šite, severna stena Belač-Zupan (V, 500m)
10.6.2019 Niko Vidic Brana, vzhodna stena Spodnji steber (IV, 300m)
8.6.2019 Marko Šajn Veliki vrh, zahodna stena Prepih (VI, 150m)
7.6.2019 Sebastjan Čebular Planjava, južna stena Zgrešena smer (V, 350m)
6.6.2019 Žiga Tarandek Boč Polžek (4b+/c, 15m)
1.6.2019 Rok Langus Žumer Dimore degli dei, južna stena Il risveglio di Kundalini (6a, 400m)
1.6.2019 Žiga Tarandek Čreta Čelada (4b, 12m)
26.5.2019 David Pirš Gradiška tura, jugozahodna stena Steber + zgornja varianta (V-, 160m)
26.5.2019 Mark Radmelic Paklenica Celjski stup (5a+/b,A0, 150m)
25.5.2019 Mark Radmelic Paklenica Domžalski (6a/a+,A0, 120m)
25.5.2019 Mark Radmelic Paklenica Brid za veliki čekić (5b+,A0, 150m)
24.5.2019 Mark Radmelic Paklenica Sjeverno rebro (4b/b+, 170m)
24.5.2019 Mark Radmelic Paklenica Nosorog (4b+,A0, 150m)
17.5.2019 Mark Radmelic Gornji Ig Oltarček (6b, 18m)
17.5.2019 Mark Radmelic Gornji Ig Strahopetec (6b, 30m)
10.5.2019 Mark Radmelic Turnc Zajeda (sektor Garderoba) (5b+/c, 15m)
2.5.2019 Petra Rozman Gradiška tura, jugozahodna stena Steber + zgornja varianta (V-, 160m)
2.5.2019 nanika fajfar Gradiška tura, jugozahodna stena Steber + zgornja varianta (V-, 160m)
2.5.2019 nanika fajfar Gradiška tura, jugozahodna stena Steber + zgornja varianta (V-, 160m)
22.4.2019 Marinka Šimec Paklenica Ljubljanski (6a+, 220m)

© www.plezanje.net, 2004-2008

Predloge za izboljšave ali obvestila o napakah nam lahko pošljete s tem obrazcem.